Original: $5.47
-70%$5.47
$1.64The Story
Product details
| Cable Diameter Max | 60mm |
| Grommet Colour | Black |
| Grommet Type | Cable Retention |
| Panel Thickness Max | 21mm |
| Mounting Hole Dia | 60mm |
| Product Range | - |
| Cable Diameter Min | - |
| Grommet Material | Polypropylene |
Other details
| Brand | PRO POWER |
| Part Number | 460974 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| One Page Summary EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Cable Diameter Max | 60mm |
| Grommet Colour | Black |
| Grommet Type | Cable Retention |
| Panel Thickness Max | 21mm |
| Mounting Hole Dia | 60mm |
| Product Range | - |
| Cable Diameter Min | - |
| Grommet Material | Polypropylene |
Other details
| Brand | PRO POWER |
| Part Number | 460974 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| One Page Summary EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.









