đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$43.38
Original: $144.61
-70%ERGO BAHCO 4231 Cutter, End, 119 mm, Micro Flush, 1.25 mm, Ergo Series—
$144.61
$43.38The Story
This is a Cutter, End, 119 mm, Micro Flush, 1.25 mm, Ergo Series product from ERGO BAHCO with the model number 4231
Product details
| Cutter Type | End |
| Overall Length | 119mm |
| Cut Type | Micro Flush |
| Cutting Capacity Max | 1.25mm |
| Cutting Edge Hardness | - |
| Product Range | Ergo Series |
Other details
| Brand | ERGO BAHCO |
| Part Number | 4231 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a Cutter, End, 119 mm, Micro Flush, 1.25 mm, Ergo Series product from ERGO BAHCO with the model number 4231
Product details
| Cutter Type | End |
| Overall Length | 119mm |
| Cut Type | Micro Flush |
| Cutting Capacity Max | 1.25mm |
| Cutting Edge Hardness | - |
| Product Range | Ergo Series |
Other details
| Brand | ERGO BAHCO |
| Part Number | 4231 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.















