
Original: $64.67
-70%$64.67
$19.40The Story
Product details
| Cutter Type | Diagonal |
| Overall Length | 130mm |
| Cut Type | Full Flush |
| Cutting Capacity Max | 1.3mm |
| Cutting Edge Hardness | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | WIHA |
| Part Number | 26825 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them.
Description
Product details
| Cutter Type | Diagonal |
| Overall Length | 130mm |
| Cut Type | Full Flush |
| Cutting Capacity Max | 1.3mm |
| Cutting Edge Hardness | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | WIHA |
| Part Number | 26825 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them.














