
Original: $1.10
-70%$1.10
$0.33The Story
Product details
| Outer Diameter | 4mm |
| Length | 5mm |
| Inner Diameter | 2mm |
| Frequency Min | - |
| Frequency Max | - |
| Impedance @ 100MHz | 45ohm |
| Product Range | WE-SAFB Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 7427007141 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Outer Diameter | 4mm |
| Length | 5mm |
| Inner Diameter | 2mm |
| Frequency Min | - |
| Frequency Max | - |
| Impedance @ 100MHz | 45ohm |
| Product Range | WE-SAFB Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 7427007141 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.








