đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$33.84
Laird 4522PA51H03937 Gasket EMI Shielding Square Fabric Over Foam 1 m x 4 mm 110 dB—
$33.84
The Story
This is a Gasket, EMI Shielding, Square, Fabric over Foam, 1 m x 4 mm x 4 mm, 110 dB product from LAIRD with the model number 4522PA51H03937
Product details
| Shielding Type | EMI Shielding |
| Product Range | 51H Series |
| Gasket Material | Fabric over Foam |
| Length | 1m |
| Width | 4mm |
| Depth | 4mm |
| Attenuation | 110dB |
Other details
| Brand | LAIRD |
| Part Number | 4522PA51H03937 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a Gasket, EMI Shielding, Square, Fabric over Foam, 1 m x 4 mm x 4 mm, 110 dB product from LAIRD with the model number 4522PA51H03937
Product details
| Shielding Type | EMI Shielding |
| Product Range | 51H Series |
| Gasket Material | Fabric over Foam |
| Length | 1m |
| Width | 4mm |
| Depth | 4mm |
| Attenuation | 110dB |
Other details
| Brand | LAIRD |
| Part Number | 4522PA51H03937 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.







