đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$0.74
Original: $2.47
-70%FAIR-RITE 446173951 446173951 Split Core Ferrite 4.9 mm 25 MHz 300 101 ohm—
$2.47
$0.74The Story
This is a 446173951 Split Core Ferrite , 4.9 mm, 25 MHz, 300 MHz, 101 ohm product from FAIR-RITE with the model number 446173951
Product details
| Cable Diameter | 4.9mm |
| Frequency Min | 25MHz |
| Frequency Max | 300MHz |
| Impedance | 101ohm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | FAIR-RITE |
| Part Number | 446173951 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a 446173951 Split Core Ferrite , 4.9 mm, 25 MHz, 300 MHz, 101 ohm product from FAIR-RITE with the model number 446173951
Product details
| Cable Diameter | 4.9mm |
| Frequency Min | 25MHz |
| Frequency Max | 300MHz |
| Impedance | 101ohm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | FAIR-RITE |
| Part Number | 446173951 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.







