đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$36.48
Original: $121.59
-70%Wurth Elektronik 3013325A EMI Shielding Roll 33M X 25MM33M 25MM—
$121.59
$36.48The Story
This is a 3013325A EMI SHIELDING ROLL , 33M X 25MM33M X 25MM product from WURTH ELEKTRONIK with the model number 3013325A
Product details
| Shielding Type | EMI Shielding |
| Product Range | WE-CF Series |
| Gasket Material | Aluminium Foil |
| Length | 33m |
| Width | 25mm |
| Depth | - |
| Attenuation | - |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 3013325A |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a 3013325A EMI SHIELDING ROLL , 33M X 25MM33M X 25MM product from WURTH ELEKTRONIK with the model number 3013325A
Product details
| Shielding Type | EMI Shielding |
| Product Range | WE-CF Series |
| Gasket Material | Aluminium Foil |
| Length | 33m |
| Width | 25mm |
| Depth | - |
| Attenuation | - |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 3013325A |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.








