
Original: $37.90
-70%$37.90
$11.37The Story
- -55 to 125°C Operating temperature range
Applications
Industrial
Product details
| Leakage Current Max | - |
| Capacitance | 100pF |
| Filter Type | EMI, RFI |
| Filter Terminals | Radial Leaded |
| Inductance Min | - |
| Current Rating | 20A |
| Product Range | - |
| Voltage Rating | 500V |
Other details
| Brand | TUSONIX |
| Part Number | 2499-003-U2MO-101KLF |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
- -55 to 125°C Operating temperature range
Applications
Industrial
Product details
| Leakage Current Max | - |
| Capacitance | 100pF |
| Filter Type | EMI, RFI |
| Filter Terminals | Radial Leaded |
| Inductance Min | - |
| Current Rating | 20A |
| Product Range | - |
| Voltage Rating | 500V |
Other details
| Brand | TUSONIX |
| Part Number | 2499-003-U2MO-101KLF |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.








