
Original: $1.34
-70%$1.34
$0.40The Story
Product details
| Frequency | 24MHz |
| Supply Voltage Min | 1.8V |
| Supply Voltage Max | 3.3V |
| Digital IC Case | CDFN |
| No. of Pins | 4Pins |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Product Range | - |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
Other details
| Brand | MICROCHIP |
| Part Number | DSC1001DI1-024.0000 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Product details
| Frequency | 24MHz |
| Supply Voltage Min | 1.8V |
| Supply Voltage Max | 3.3V |
| Digital IC Case | CDFN |
| No. of Pins | 4Pins |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Product Range | - |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
Other details
| Brand | MICROCHIP |
| Part Number | DSC1001DI1-024.0000 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.






