đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$5.75
Original: $19.17
-70%FAIR-RITE 475176451 475176451 Split Core Ferrite 18 mm 200 kHz 30 MHz 130 ohm—
$19.17
$5.75The Story
This is a 475176451 Split Core Ferrite , 18 mm, 200 kHz, 30 MHz, 130 ohm product from FAIR-RITE with the model number 475176451
Product details
| Cable Diameter | 18mm |
| Frequency Min | 200kHz |
| Frequency Max | 30MHz |
| Impedance | 130ohm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | FAIR-RITE |
| Part Number | 475176451 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a 475176451 Split Core Ferrite , 18 mm, 200 kHz, 30 MHz, 130 ohm product from FAIR-RITE with the model number 475176451
Product details
| Cable Diameter | 18mm |
| Frequency Min | 200kHz |
| Frequency Max | 30MHz |
| Impedance | 130ohm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | FAIR-RITE |
| Part Number | 475176451 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.








