
Original: $0.69
-70%$0.69
$0.21The Story
Product details
| Self Resonant Frequency Min | 2.4MHz |
| DC Current Rating | 400mA |
| DC Resistance Max | 1.6ohm |
| Packaging | Each |
| Inductance Tolerance | ± 5% |
| Product Range | B82144A LBC Series |
| Inductance | 220µH |
Other details
| Brand | EPCOS |
| Part Number | B82144A2224J000 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Product Change Notice EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Self Resonant Frequency Min | 2.4MHz |
| DC Current Rating | 400mA |
| DC Resistance Max | 1.6ohm |
| Packaging | Each |
| Inductance Tolerance | ± 5% |
| Product Range | B82144A LBC Series |
| Inductance | 220µH |
Other details
| Brand | EPCOS |
| Part Number | B82144A2224J000 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Product Change Notice EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.





