![BOURNS CM453232-221KL Surface Mount High Frequency Inductor, CM453232 Series, 220 �H, 100 mA, 1812 [4532 Metric]](https://img.tanotishq.shop/images/product/bourns-cm453232-221kl-surface-mount-high-frequency-inductor-cm453232-series-220-iuml-iquest-frac12-h-100-ma-1812-4532-metric-1.jpg)
Original: $0.45
-69%$0.45
$0.14The Story
Product details
| Inductance Tolerance | � 10% |
| High Frequency Inductor Case | 1812 [4532 Metric] |
| DC Current Rating | 100mA |
| Inductance | 220�H |
| Inductor Construction | Wirewound |
| Self Resonant Frequency Min | 4MHz |
| Product Range | CM453232 Series |
| DC Resistance Max | 10ohm |
| Packaging | Cut Tape |
Other details
| Brand | BOURNS |
| Part Number | CM453232-221KL |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN | |
| 3D Product Image EN | |
| Product Change Notice EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Inductance Tolerance | � 10% |
| High Frequency Inductor Case | 1812 [4532 Metric] |
| DC Current Rating | 100mA |
| Inductance | 220�H |
| Inductor Construction | Wirewound |
| Self Resonant Frequency Min | 4MHz |
| Product Range | CM453232 Series |
| DC Resistance Max | 10ohm |
| Packaging | Cut Tape |
Other details
| Brand | BOURNS |
| Part Number | CM453232-221KL |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN | |
| 3D Product Image EN | |
| Product Change Notice EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.





