
Original: $69.68
-70%$69.68
$20.90The Story
Product details
| Label Tape Type | Adhesive |
| Tape Length | 6.4m |
| Tape Width | 12.7mm |
| Tape Material | Polyester |
| Label Tape Colour | Black on Transparent |
| For Use With | Brady BMP21-PLUS, BMP21, ID PAL, LABPAL, BMP21-LAB Printers |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | BRADY |
| Part Number | M21-500-423 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Label Tape Type | Adhesive |
| Tape Length | 6.4m |
| Tape Width | 12.7mm |
| Tape Material | Polyester |
| Label Tape Colour | Black on Transparent |
| For Use With | Brady BMP21-PLUS, BMP21, ID PAL, LABPAL, BMP21-LAB Printers |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | BRADY |
| Part Number | M21-500-423 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.




