
Original: $59.50
-70%$59.50
$17.85The Story
Product details
| Tape Width | 6.4mm |
| Label Tape Type | Adhesive |
| Tape Material | Vinyl |
| Product Range | - |
| For Use With | Brady BMP21-PLUS, BMP21-LAB Printers |
| Label Tape Colour | Black on White |
| Tape Length | 6.4m |
Other details
| Brand | BRADY |
| Part Number | M21-250-595-WT |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Tape Width | 6.4mm |
| Label Tape Type | Adhesive |
| Tape Material | Vinyl |
| Product Range | - |
| For Use With | Brady BMP21-PLUS, BMP21-LAB Printers |
| Label Tape Colour | Black on White |
| Tape Length | 6.4m |
Other details
| Brand | BRADY |
| Part Number | M21-250-595-WT |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.




