
Original: $4.03
-70%$4.03
$1.21The Story
Product details
| Inductance | 25µH |
| Product Range | WE-SL2 Series |
| Impedance | 2.8kohm |
| Rated Current | 1A |
| Common Mode Filter Case | 9.2mm x 6mm x 5mm |
| Automotive Qualification Standard | - |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 744228 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Inductance | 25µH |
| Product Range | WE-SL2 Series |
| Impedance | 2.8kohm |
| Rated Current | 1A |
| Common Mode Filter Case | 9.2mm x 6mm x 5mm |
| Automotive Qualification Standard | - |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 744228 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










