
Original: $150.08
-70%$150.08
$45.02The Story
Product details
| Thermal Resistance | - |
| Packages Cooled | - |
| External Width - Metric | - |
| External Height - Metric | - |
| External Length - Metric | 152.4mm |
| External Diameter - Metric | - |
| Heat Sink Material | Aluminium, Copper |
| External Width - Imperial | - |
| External Height - Imperial | - |
| External Length - Imperial | 6" |
| External Diameter - Imperial | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | WAKEFIELD SOLUTIONS |
| Part Number | 120456 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Thermal Resistance | - |
| Packages Cooled | - |
| External Width - Metric | - |
| External Height - Metric | - |
| External Length - Metric | 152.4mm |
| External Diameter - Metric | - |
| Heat Sink Material | Aluminium, Copper |
| External Width - Imperial | - |
| External Height - Imperial | - |
| External Length - Imperial | 6" |
| External Diameter - Imperial | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | WAKEFIELD SOLUTIONS |
| Part Number | 120456 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.









