
Original: $25.76
-70%$25.76
$7.73The Story
Product details
| Board Material | Epoxy Glass Composite |
| External Width | 101.6mm |
| Board Type | Matrix Board |
| Hole Diameter | 0.939mm |
| Board Thickness | 1.575mm |
| Product Range | - |
| External Height | 127mm |
Other details
| Brand | TWIN INDUSTRIES |
| Part Number | 8000-45 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Board Material | Epoxy Glass Composite |
| External Width | 101.6mm |
| Board Type | Matrix Board |
| Hole Diameter | 0.939mm |
| Board Thickness | 1.575mm |
| Product Range | - |
| External Height | 127mm |
Other details
| Brand | TWIN INDUSTRIES |
| Part Number | 8000-45 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.


