
Original: $25.89
-70%$25.89
$7.77The Story
Product details
| Marker Type | Slide On Pre Printed |
| Legend | G |
| Legend Colour | Black |
| Marker Colour | Yellow |
| Marker Dimensions | 5mm |
| Cable Diameter Max | 6mm |
| Cable Diameter Min | 3.5mm |
| Marker Material | PVC (Polyvinylchloride) |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO POWER |
| Part Number | FM1(G) |
| Quantity | Reel of 500 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Marker Type | Slide On Pre Printed |
| Legend | G |
| Legend Colour | Black |
| Marker Colour | Yellow |
| Marker Dimensions | 5mm |
| Cable Diameter Max | 6mm |
| Cable Diameter Min | 3.5mm |
| Marker Material | PVC (Polyvinylchloride) |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO POWER |
| Part Number | FM1(G) |
| Quantity | Reel of 500 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.








