Original: $18.80
-70%$18.80
$5.64The Story
Product details
| Antenna Type | - |
| Frequency Min | 430MHz |
| Frequency Max | 470MHz |
| VSWR | 1.5 |
| Gain | - |
| Input Power | 50W |
| Input Impedance | 50ohm |
| Antenna Polarisation | Omni |
| Antenna Applications | - |
| Antenna Mounting | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | LPRS |
| Part Number | ANT-433MR |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Antenna Type | - |
| Frequency Min | 430MHz |
| Frequency Max | 470MHz |
| VSWR | 1.5 |
| Gain | - |
| Input Power | 50W |
| Input Impedance | 50ohm |
| Antenna Polarisation | Omni |
| Antenna Applications | - |
| Antenna Mounting | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | LPRS |
| Part Number | ANT-433MR |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.






