đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$0.94
Littelfuse SRDA3.3-4BTG ESD Protection Device 17.7 V Soic 8 Pins 3.3 SPA SRDA3.3 Series—
$0.94
The Story
This is a ESD Protection Device, 17.7 V, SOIC, 8 Pins, 3.3 V, SPA SRDA3.3 Series product from LITTELFUSE with the model number SRDA3.3-4BTG
Product details
| Clamping Voltage Vc Max | 17.7V |
| Diode Case Style | SOIC |
| No. of Pins | 8Pins |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Power Dissipation Pd | - |
| Product Range | SPA SRDA3.3 Series |
| Automotive Qualification Standard | - |
Other details
| Brand | LITTELFUSE |
| Part Number | SRDA3.3-4BTG |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a ESD Protection Device, 17.7 V, SOIC, 8 Pins, 3.3 V, SPA SRDA3.3 Series product from LITTELFUSE with the model number SRDA3.3-4BTG
Product details
| Clamping Voltage Vc Max | 17.7V |
| Diode Case Style | SOIC |
| No. of Pins | 8Pins |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Power Dissipation Pd | - |
| Product Range | SPA SRDA3.3 Series |
| Automotive Qualification Standard | - |
Other details
| Brand | LITTELFUSE |
| Part Number | SRDA3.3-4BTG |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











