
Original: $16.50
-70%$16.50
$4.95The Story
Product details
| Width | 30mm |
| Shackle Clearance - Horizontal | 16mm |
| Shackle Clearance - Vertical | 16mm |
| Shackle Diameter | 4.8mm |
| Lock Material | Brass |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | KASP SECURITY |
| Part Number | K12530 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Width | 30mm |
| Shackle Clearance - Horizontal | 16mm |
| Shackle Clearance - Vertical | 16mm |
| Shackle Diameter | 4.8mm |
| Lock Material | Brass |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | KASP SECURITY |
| Part Number | K12530 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.

