đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$8.08
Original: $26.93
-70%KASP SECURITY K12050 50mm Premium Brass Padlock with Double Bolted Locking Mechanism—
$26.93
$8.08The Story
Product details
| Lock Material | Brass |
| Shackle Clearance - Horizontal | 28mm |
| Shackle Clearance - Vertical | 30mm |
| Product Range | - |
| Width | 50mm |
| Shackle Diameter | 8mm |
Other details
| Brand | KASP SECURITY |
| Part Number | K12050 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Lock Material | Brass |
| Shackle Clearance - Horizontal | 28mm |
| Shackle Clearance - Vertical | 30mm |
| Product Range | - |
| Width | 50mm |
| Shackle Diameter | 8mm |
Other details
| Brand | KASP SECURITY |
| Part Number | K12050 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.

