đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$124.43
HAMMOND RFUS1921BK1 FIXED UNVENTED SHELF, 1.74IN, STEEL—
$124.43
The Story
This is a FIXED UNVENTED SHELF, 1.74IN, STEEL product from HAMMOND with the model number RFUS1921BK1
Product details
| External Depth - Imperial | 21" |
| Rack U Height | - |
| External Depth - Metric | 533mm |
| External Width - Imperial | 19" |
| External Width - Metric | 483mm |
| Product Range | - |
| For Use With | 19" Racks |
Other details
| Brand | HAMMOND |
| Part Number | RFUS1921BK1 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a FIXED UNVENTED SHELF, 1.74IN, STEEL product from HAMMOND with the model number RFUS1921BK1
Product details
| External Depth - Imperial | 21" |
| Rack U Height | - |
| External Depth - Metric | 533mm |
| External Width - Imperial | 19" |
| External Width - Metric | 483mm |
| Product Range | - |
| For Use With | 19" Racks |
Other details
| Brand | HAMMOND |
| Part Number | RFUS1921BK1 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.








