đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$0.29
Original: $0.97
-70%Bourns SRF4532-101Y Inductor Chip Common Mode 100 µH SRF4532 Series 5 Kohm 200 mA 4.5mm x 3.2mm 2.8mm—
$0.97
$0.29The Story
This is a Inductor, Chip, Common Mode, 100 µH, SRF4532 Series, 5 kohm, 200 mA, 4.5mm x 3.2mm x 2.8mm product from BOURNS with the model number SRF4532-101Y
Product details
| Inductance | 100µH |
| Product Range | SRF4532 Series |
| Impedance | 5kohm |
| Rated Current | 200mA |
| Common Mode Filter Case | 4.5mm x 3.2mm x 2.8mm |
| Automotive Qualification Standard | - |
Other details
| Brand | BOURNS |
| Part Number | SRF4532-101Y |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN | |
| 3D Product Image EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a Inductor, Chip, Common Mode, 100 µH, SRF4532 Series, 5 kohm, 200 mA, 4.5mm x 3.2mm x 2.8mm product from BOURNS with the model number SRF4532-101Y
Product details
| Inductance | 100µH |
| Product Range | SRF4532 Series |
| Impedance | 5kohm |
| Rated Current | 200mA |
| Common Mode Filter Case | 4.5mm x 3.2mm x 2.8mm |
| Automotive Qualification Standard | - |
Other details
| Brand | BOURNS |
| Part Number | SRF4532-101Y |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN | |
| 3D Product Image EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










