
Original: $3.86
-70%$3.86
$1.16The Story
Product details
| Spacer Type | Swage Round |
| Spacer Material | Steel |
| Outer Diameter | 8.2mm |
| Inner Diameter | 5.2mm |
| Overall Length | 10mm |
| Product Range | WA-SMST Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 9774100982R |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Spacer Type | Swage Round |
| Spacer Material | Steel |
| Outer Diameter | 8.2mm |
| Inner Diameter | 5.2mm |
| Overall Length | 10mm |
| Product Range | WA-SMST Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 9774100982R |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.















