đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$0.40
Original: $1.34
-70%WURTH ELEKTRONIK 9774060951R Spacer, SMT, Swage Round, Steel, 5.1x6mm—
$1.34
$0.40The Story
This is a Spacer, SMT, Swage Round, Steel, 5.1x6mm product from WURTH ELEKTRONIK with the model number 9774060951R
Product details
| Spacer Type | Swage Round |
| Spacer Material | Steel |
| Outer Diameter | 5.1mm |
| Inner Diameter | 2.7mm |
| Overall Length | 6mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 9774060951R |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a Spacer, SMT, Swage Round, Steel, 5.1x6mm product from WURTH ELEKTRONIK with the model number 9774060951R
Product details
| Spacer Type | Swage Round |
| Spacer Material | Steel |
| Outer Diameter | 5.1mm |
| Inner Diameter | 2.7mm |
| Overall Length | 6mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 9774060951R |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.















