đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$0.75
Original: $2.50
-70%Wurth Elektronik 963210174 Spacer Round Brass 4.3 mm Internal Dia 8 External 21 Length WA-SBRRO Series—
$2.50
$0.75The Story
This is a Spacer, Round, Brass, 4.3 mm Internal Dia, 8 mm External Dia, 21 mm Length, WA-SBRRO Series product from WURTH ELEKTRONIK with the model number 963210174
Product details
| Spacer Material | Brass |
| Overall Length | 21mm |
| Outer Diameter | 8mm |
| Inner Diameter | 4.3mm |
| Spacer Type | Round |
| Product Range | WA-SBRRO Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 963210174 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a Spacer, Round, Brass, 4.3 mm Internal Dia, 8 mm External Dia, 21 mm Length, WA-SBRRO Series product from WURTH ELEKTRONIK with the model number 963210174
Product details
| Spacer Material | Brass |
| Overall Length | 21mm |
| Outer Diameter | 8mm |
| Inner Diameter | 4.3mm |
| Spacer Type | Round |
| Product Range | WA-SBRRO Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 963210174 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.















