đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$0.15
Original: $0.49
-69%Wurth Elektronik 960030042 Spacer Round Nylon 3.2 mm Internal Dia 6 External 3 Length WA-SPARO Series—
$0.49
$0.15The Story
This is a Spacer, Round, Nylon, 3.2 mm Internal Dia, 6 mm External Dia, 3 mm Length, WA-SPARO Series product from WURTH ELEKTRONIK with the model number 960030042
Product details
| Spacer Material | Nylon (Polyamide) |
| Overall Length | 3mm |
| Outer Diameter | 6mm |
| Inner Diameter | 3.2mm |
| Spacer Type | Round |
| Product Range | WA-SPARO Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 960030042 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a Spacer, Round, Nylon, 3.2 mm Internal Dia, 6 mm External Dia, 3 mm Length, WA-SPARO Series product from WURTH ELEKTRONIK with the model number 960030042
Product details
| Spacer Material | Nylon (Polyamide) |
| Overall Length | 3mm |
| Outer Diameter | 6mm |
| Inner Diameter | 3.2mm |
| Spacer Type | Round |
| Product Range | WA-SPARO Series |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 960030042 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.















