đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$1.41
Original: $4.70
-70%WURTH ELEKTRONIK 6.8761E+11 Ribbon Cable, 6 ", 152 mm, White, 10 Core—
$4.70
$1.41The Story
This is a Ribbon Cable, 6 ", 152 mm, White, 10 Core product from WURTH ELEKTRONIK with the model number 687610152002
Product details
| Cable Length - Metric | 152mm |
| Connector Type B | - |
| Contact Orientation | Same Sided Contacts |
| No. of Cores | 10Core |
| Jacket Colour | White |
| Connector Type A | - |
| Product Range | - |
| Pitch Spacing | 0.5mm |
| Cable Length - Imperial | 6" |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 687610152002 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a Ribbon Cable, 6 ", 152 mm, White, 10 Core product from WURTH ELEKTRONIK with the model number 687610152002
Product details
| Cable Length - Metric | 152mm |
| Connector Type B | - |
| Contact Orientation | Same Sided Contacts |
| No. of Cores | 10Core |
| Jacket Colour | White |
| Connector Type A | - |
| Product Range | - |
| Pitch Spacing | 0.5mm |
| Cable Length - Imperial | 6" |
Other details
| Brand | WURTH ELEKTRONIK |
| Part Number | 687610152002 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











