đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$8.41
Original: $28.03
-70%VERO 950-232663 PCB Guide for 1.6mm Thick PC Boards, 220mm Long—
$28.03
$8.41The Story
This is a PCB Guide for 1.6mm Thick PC Boards, 220mm Long product from VERO with the model number 950-232663
Product details
| Guide Width | 0.382" |
| Accessory Type | PCB Guide |
| Product Range | - |
| Guide Length | 199.3mm |
| For Use With | 1.6mm Thick PC Boards |
Other details
| Brand | VERO |
| Part Number | 950-232663 |
| Quantity | Pack of 10 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a PCB Guide for 1.6mm Thick PC Boards, 220mm Long product from VERO with the model number 950-232663
Product details
| Guide Width | 0.382" |
| Accessory Type | PCB Guide |
| Product Range | - |
| Guide Length | 199.3mm |
| For Use With | 1.6mm Thick PC Boards |
Other details
| Brand | VERO |
| Part Number | 950-232663 |
| Quantity | Pack of 10 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.