
Original: $7.45
-70%$7.45
$2.23The Story
Product details
| PCB Support Type | Lock-In Support |
| PCB Support Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Height | 15.9mm |
| External Width | 4.6mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | TR FASTENINGS |
| Part Number | TRDLMSPM-10-01 |
| Quantity | Pack of 50 |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| PCB Support Type | Lock-In Support |
| PCB Support Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Height | 15.9mm |
| External Width | 4.6mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | TR FASTENINGS |
| Part Number | TRDLMSPM-10-01 |
| Quantity | Pack of 50 |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.















