
Original: $4.38
-70%$4.38
$1.31The Story
- 3.5mm 90° 4 pole jack plug to plug lead
- Moulded plugs & strain reliefs
- Lead length: 1.5m
Product details
| Connector Type A | 3.5mm 4 Pole Jack Plug |
| Connector Type B | 3.5mm 4 Pole Jack Plug |
| Cable Length - Imperial | 4.9ft |
| Cable Length - Metric | 1.5m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG03749 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
- 3.5mm 90° 4 pole jack plug to plug lead
- Moulded plugs & strain reliefs
- Lead length: 1.5m
Product details
| Connector Type A | 3.5mm 4 Pole Jack Plug |
| Connector Type B | 3.5mm 4 Pole Jack Plug |
| Cable Length - Imperial | 4.9ft |
| Cable Length - Metric | 1.5m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG03749 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











