
Original: $1.91
-70%$1.91
$0.57The Story
Product details
| Connector Type A | 3.5mm Stereo Jack Plug |
| Connector Type B | Phono (RCA) Socket, x 2 |
| Cable Length - Imperial | 0.33ft |
| Cable Length - Metric | 100mm |
| Jacket Colour | Black |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG00208 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Connector Type A | 3.5mm Stereo Jack Plug |
| Connector Type B | Phono (RCA) Socket, x 2 |
| Cable Length - Imperial | 0.33ft |
| Cable Length - Metric | 100mm |
| Jacket Colour | Black |
Other details
| Brand | PRO SIGNAL |
| Part Number | PSG00208 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










