đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$0.58
Original: $1.93
-70%PRO Power PPW00021 PPW00021 Barrel Cord 2.5mm DC Plug to Free End 6.6 ft 2 m Black—
$1.93
$0.58The Story
- DC plug to bare end lead
- Ideal for custom installations
- 2.5mm DC connector
- Tinned bare ends
- Molded plug & strain reliefs
Product details
| Connector to Connector | 2.5mm DC Power Plug to Free End |
| Cable Length - Imperial | 6.6ft |
| Cable Length - Metric | 2m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO POWER |
| Part Number | PPW00021 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
- DC plug to bare end lead
- Ideal for custom installations
- 2.5mm DC connector
- Tinned bare ends
- Molded plug & strain reliefs
Product details
| Connector to Connector | 2.5mm DC Power Plug to Free End |
| Cable Length - Imperial | 6.6ft |
| Cable Length - Metric | 2m |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO POWER |
| Part Number | PPW00021 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











