
Original: $47.36
-70%$47.36
$14.21The Story
Product details
| No. of Outlets | 10Outlets |
| Outlet Type | UK |
| Current Rating | 13A |
| Supply Voltage V AC | 250V |
| Plug Type | UK |
| Cable Length | 2m |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO ELEC |
| Part Number | 20810RFI-BT-2M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| No. of Outlets | 10Outlets |
| Outlet Type | UK |
| Current Rating | 13A |
| Supply Voltage V AC | 250V |
| Plug Type | UK |
| Cable Length | 2m |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PRO ELEC |
| Part Number | 20810RFI-BT-2M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










