
Original: $49.24
-70%$49.24
$14.77The Story
| General | |
|---|---|
| Product Type | Half ball |
| Weight | 7.05 oz |
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| Tripod | |
|---|---|
| Video Head Bowl | 60 mm |
| Features | Short locking handle |
| Tripod Head | |
|---|---|
| Tripod Mount | 3/8" screw |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Box Dimensions (LxWxH) | 5.5 x 5.5 x 3.8" |
Description
| General | |
|---|---|
| Product Type | Half ball |
| Weight | 7.05 oz |
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| Tripod | |
|---|---|
| Video Head Bowl | 60 mm |
| Features | Short locking handle |
| Tripod Head | |
|---|---|
| Tripod Mount | 3/8" screw |
| Packaging Info | |
|---|---|
| Box Dimensions (LxWxH) | 5.5 x 5.5 x 3.8" |
















