Original: $110.08
-70%$110.08
$33.02The Story
Product details
| Frequency Min | 50Hz |
| Transformer Mounting | - |
| Turns Ratio | - |
| Product Range | SCT-0750 Series |
| Frequency Max | 400Hz |
| Input Current | 5A |
Other details
| Brand | MAGNELAB |
| Part Number | SCT-0750-005* |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Frequency Min | 50Hz |
| Transformer Mounting | - |
| Turns Ratio | - |
| Product Range | SCT-0750 Series |
| Frequency Max | 400Hz |
| Input Current | 5A |
Other details
| Brand | MAGNELAB |
| Part Number | SCT-0750-005* |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.


