đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$90.84
Original: $302.80
-70%Lapp Kabel 0034312 Multicore Screened Cable 12 Core 0.14 mm² Grey 328 ft 100 m—
$302.80
$90.84The Story
This is a Multicore Screened Cable, 12 Core, 0.14 mm², Grey, 328 ft, 100 m product from LAPP KABEL with the model number 0034312
Product details
| No. of Cores | 12Core |
| Wire Gauge | - |
| Conductor Area CSA | 0.14mm² |
| Jacket Colour | Grey |
| Reel Length (Imperial) | 328ft |
| Reel Length (Metric) | 100m |
| No. of Max Strands x Strand Size | - |
| Conductor Material | Copper |
| Jacket Material | PVC |
| External Diameter | 6.3mm |
| Voltage Rating | 350V |
| Product Range | UNITRONIC LiYCY Series |
Other details
| Brand | LAPP KABEL |
| Part Number | 0034312 |
| Quantity | Reel of 100 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a Multicore Screened Cable, 12 Core, 0.14 mm², Grey, 328 ft, 100 m product from LAPP KABEL with the model number 0034312
Product details
| No. of Cores | 12Core |
| Wire Gauge | - |
| Conductor Area CSA | 0.14mm² |
| Jacket Colour | Grey |
| Reel Length (Imperial) | 328ft |
| Reel Length (Metric) | 100m |
| No. of Max Strands x Strand Size | - |
| Conductor Material | Copper |
| Jacket Material | PVC |
| External Diameter | 6.3mm |
| Voltage Rating | 350V |
| Product Range | UNITRONIC LiYCY Series |
Other details
| Brand | LAPP KABEL |
| Part Number | 0034312 |
| Quantity | Reel of 100 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










