đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$92.05
L-COM PPA00011-15F Universal CPU Power Cord - Nema 5-15P TO C13 15 AMP FT Black 07AH3280—
$92.05
The Story
This is a PPA00011-15F UNIVERSAL CPU POWER CORD - NEMA 5-15P TO C13 - 15 AMP - 15 FT - BLACK 07AH3280 product from L-COM with the model number PPA00011-15F
Product details
| Connector to Connector | NEMA 5-15P to IEC 60320 C13 |
| Cable Length - Metric | 4.57m |
| Current Rating | 15A |
| Voltage Rating | 125V |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 15ft |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | PPA00011-15F |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a PPA00011-15F UNIVERSAL CPU POWER CORD - NEMA 5-15P TO C13 - 15 AMP - 15 FT - BLACK 07AH3280 product from L-COM with the model number PPA00011-15F
Product details
| Connector to Connector | NEMA 5-15P to IEC 60320 C13 |
| Cable Length - Metric | 4.57m |
| Current Rating | 15A |
| Voltage Rating | 125V |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
| Cable Length - Imperial | 15ft |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | PPA00011-15F |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











