đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$5.32
Original: $17.72
-70%L-COM CASATARL-8 Computer Cable Sata 7 Position Receptacle Right Angle 8 " 203 mm New—
$17.72
$5.32The Story
This is a CASATARL-8 Computer Cable , SATA 7 Position Receptacle, SATA Right Angle 7 Position Receptacle, 8 ", 203 mm New product from L-COM with the model number CASATARL-8
Product details
| Connector Type A | SATA 7 Position Receptacle |
| Connector Type B | SATA Right Angle 7 Position Receptacle |
| Cable Length - Imperial | 8" |
| Cable Length - Metric | 203mm |
| Jacket Colour | Red |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | CASATARL-8 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a CASATARL-8 Computer Cable , SATA 7 Position Receptacle, SATA Right Angle 7 Position Receptacle, 8 ", 203 mm New product from L-COM with the model number CASATARL-8
Product details
| Connector Type A | SATA 7 Position Receptacle |
| Connector Type B | SATA Right Angle 7 Position Receptacle |
| Cable Length - Imperial | 8" |
| Cable Length - Metric | 203mm |
| Jacket Colour | Red |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | L-COM |
| Part Number | CASATARL-8 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











