đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
$0.14
Original: $0.46
-70%Keystone 8100 8100 Cable Fastener—
$0.46
$0.14The Story
This is a 8100 CABLE FASTENER product from KEYSTONE with the model number 8100
Product details
| Cable Clamp / Clip Type | Screw Mount Cable Clamp |
| Internal Diameter | 4.7mm |
| Cable Clamp / Clip Material | Steel |
| Cable Clamp / Clip Colour | Natural |
| External Length | - |
| External Width | 12.7mm |
| Height | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | KEYSTONE |
| Part Number | 8100 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a 8100 CABLE FASTENER product from KEYSTONE with the model number 8100
Product details
| Cable Clamp / Clip Type | Screw Mount Cable Clamp |
| Internal Diameter | 4.7mm |
| Cable Clamp / Clip Material | Steel |
| Cable Clamp / Clip Colour | Natural |
| External Length | - |
| External Width | 12.7mm |
| Height | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | KEYSTONE |
| Part Number | 8100 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










