đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
$0.03
Original: $0.09
-67%KEYSTONE 7625 CABLE FASTENER—
$0.09
$0.03The Story
This is a CABLE FASTENER product from KEYSTONE with the model number 7625
Product details
| External Width | 9.525mm |
| Cable Clamp / Clip Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Clamp / Clip Colour | White |
| Height | - |
| Internal Diameter | 6.4mm |
| Product Range | - |
| Cable Clamp / Clip Type | Screw Mount Cable Clamp |
| External Length | 16mm |
Other details
| Brand | KEYSTONE |
| Part Number | 7625 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a CABLE FASTENER product from KEYSTONE with the model number 7625
Product details
| External Width | 9.525mm |
| Cable Clamp / Clip Material | Nylon 6.6 (Polyamide 6.6) |
| Cable Clamp / Clip Colour | White |
| Height | - |
| Internal Diameter | 6.4mm |
| Product Range | - |
| Cable Clamp / Clip Type | Screw Mount Cable Clamp |
| External Length | 16mm |
Other details
| Brand | KEYSTONE |
| Part Number | 7625 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











