
Original: $1.23
-70%$1.23
$0.37The Story
Product details
| Standoff Material | Nylon (Polyamide) |
| Thread Size - Metric | - |
| Thread Size - Imperial | 6-32 |
| Standoff Type | Hex Male-Female |
| Body Length | 19.1mm |
| Overall Length | 25.5mm |
| External Width | 6.4mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | KEYSTONE |
| Part Number | 4974 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Standoff Material | Nylon (Polyamide) |
| Thread Size - Metric | - |
| Thread Size - Imperial | 6-32 |
| Standoff Type | Hex Male-Female |
| Body Length | 19.1mm |
| Overall Length | 25.5mm |
| External Width | 6.4mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | KEYSTONE |
| Part Number | 4974 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.















