đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$12.74
Original: $42.46
-70%Johnson - Cinch Connectivity 415-0059-060 Cable Assy N Type PLUG-SMA Plug 60" New—
$42.46
$12.74The Story
This is a 415-0059-060 CABLE ASSY , N TYPE PLUG-SMA PLUG, 60" New product from JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY with the model number 415-0059-060
Product details
| Connector to Connector | N Type Plug to SMA Plug |
| Coaxial Cable Type | RG58 |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 60" |
| Cable Length - Metric | 1.5m |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY |
| Part Number | 415-0059-060 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a 415-0059-060 CABLE ASSY , N TYPE PLUG-SMA PLUG, 60" New product from JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY with the model number 415-0059-060
Product details
| Connector to Connector | N Type Plug to SMA Plug |
| Coaxial Cable Type | RG58 |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 60" |
| Cable Length - Metric | 1.5m |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY |
| Part Number | 415-0059-060 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










