đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

$2.96
Original: $9.87
-70%HARWIN G125-FW10450L94 Cable Assembly, Crimp Socket, Free Ends, 17.717 ", 450 mm, White—
$9.87
$2.96The Story
This is a Cable Assembly, Crimp Socket, Free Ends, 17.717 ", 450 mm, White product from HARWIN with the model number G125-FW10450L94
Product details
| Connector Type A | Crimp Socket |
| Connector Type B | Free Ends |
| Cable Length - Imperial | 17.717" |
| Cable Length - Metric | 450mm |
| Jacket Colour | White |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | HARWIN |
| Part Number | G125-FW10450L94 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a Cable Assembly, Crimp Socket, Free Ends, 17.717 ", 450 mm, White product from HARWIN with the model number G125-FW10450L94
Product details
| Connector Type A | Crimp Socket |
| Connector Type B | Free Ends |
| Cable Length - Imperial | 17.717" |
| Cable Length - Metric | 450mm |
| Jacket Colour | White |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | HARWIN |
| Part Number | G125-FW10450L94 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











