
Original: $35.19
-70%$35.19
$10.56The Story
Product details
| Product Range | Han A Series |
| Connector Mounting | Panel Mount |
| Rectangular Shell Size | 3A |
| For Use With | Harting Han 3A Series Heavy Duty Connectors |
| Locking Type | 1 Lever |
| Connector Body Material | Zinc Body |
Other details
| Brand | HARTING |
| Part Number | 19200031120 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Product Range | Han A Series |
| Connector Mounting | Panel Mount |
| Rectangular Shell Size | 3A |
| For Use With | Harting Han 3A Series Heavy Duty Connectors |
| Locking Type | 1 Lever |
| Connector Body Material | Zinc Body |
Other details
| Brand | HARTING |
| Part Number | 19200031120 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.






