đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
$0.89
Original: $2.97
-70%FAIR-RITE 594 3001 001 43 Toroid 29MM 7.5MM—
$2.97
$0.89The Story
This is a 594 3001 001 43 TOROID , 29MM, 7.5MM product from FAIR-RITE with the model number 594 3001 001
Product details
| Outer Diameter | 29mm |
| Length | 7.5mm |
| Inner Diameter | 19mm |
| Frequency Min | - |
| Frequency Max | - |
| Impedance @ 100MHz | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | FAIR-RITE |
| Part Number | 594 3001 001 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a 594 3001 001 43 TOROID , 29MM, 7.5MM product from FAIR-RITE with the model number 594 3001 001
Product details
| Outer Diameter | 29mm |
| Length | 7.5mm |
| Inner Diameter | 19mm |
| Frequency Min | - |
| Frequency Max | - |
| Impedance @ 100MHz | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | FAIR-RITE |
| Part Number | 594 3001 001 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











