đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
$17.62
Original: $58.73
-70%EXCELTA 212C-H ESD HORSEHAIR BRUSH—
$58.73
$17.62The Story
This is a ESD HORSEHAIR BRUSH product from EXCELTA with the model number 212C-H
Product details
| Overall Length | - |
| Width | 0.375" |
| Bristle Material | Horse Hair |
| Handle Material | Stainless Steel |
| Handle Length | 5.25" |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | EXCELTA |
| Part Number | 212C-H |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a ESD HORSEHAIR BRUSH product from EXCELTA with the model number 212C-H
Product details
| Overall Length | - |
| Width | 0.375" |
| Bristle Material | Horse Hair |
| Handle Material | Stainless Steel |
| Handle Length | 5.25" |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | EXCELTA |
| Part Number | 212C-H |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.

