
Original: $104.15
-70%$104.15
$31.25The Story
Product details
| Output Power | 25W |
| Heat Temperature Max | 450°C |
| Supply Voltage | 230V |
| Product Range | - |
| Plug Type | EU |
Other details
| Brand | ERSA |
| Part Number | ERSA MULTITIP C 25 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
Product details
| Output Power | 25W |
| Heat Temperature Max | 450°C |
| Supply Voltage | 230V |
| Product Range | - |
| Plug Type | EU |
Other details
| Brand | ERSA |
| Part Number | ERSA MULTITIP C 25 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










