đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
$3.31
Original: $11.05
-70%BRADY 250307FR SIGN, WARNING, DANGER HANDS—
$11.05
$3.31The Story
This is a SIGN, WARNING, DANGER HANDS product from BRADY with the model number 250307FR
Product details
| Sign Type | Hazard |
| External Width | 50mm |
| Sign Colour | Black on Yellow |
| Sign Legend | - |
| Product Range | - |
| Sign Material | PET (Polyester) |
| External Height | 50mm |
Other details
| Brand | BRADY |
| Part Number | 250307FR |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Description
This is a SIGN, WARNING, DANGER HANDS product from BRADY with the model number 250307FR
Product details
| Sign Type | Hazard |
| External Width | 50mm |
| Sign Colour | Black on Yellow |
| Sign Legend | - |
| Product Range | - |
| Sign Material | PET (Polyester) |
| External Height | 50mm |
Other details
| Brand | BRADY |
| Part Number | 250307FR |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.








